| Biiiultes a întrebat:

In ultimele zile. mananc putin dar totusi imi ajunge pentru toata ziua si nu sunt flamanda. mananc doar pe la 2 atat apoi ma doare burta, dc oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AmandytaErhan a răspuns:

Buna, pai, vara, pentru ca e cald, se intampla sa nu iti fie foame si o singura masa sa iti ajunga pentru mult timp. Insa e de preferat sa te tii de alimentatia corecta, sa mananci de 3 ori pe zi dar alimente ce se mananca pe asa vreme. La micul dejun poti manca cereale, amiaza poti sa-ti faci o salata de legume iar seara un iaurt sau niste fructe. E un program ideal, te vei simti minunat.

| Cosmin86 a răspuns:

Pai probabil o sa faci ulcer in cativa ani aproape sigur.
Mai baga inca 2 mese pe zi, ce faci tu e sinucidere lenta.

| Anonima264 a răspuns:

Pai probabil deoarece mananci putin!
Sau poate iti vine ciclul.

| Cristina_Andreea_Filip_1987 a răspuns:

Te doare burta deoarece trebuie sa mananci mai mult organismul tau are nevoie de energie