| tanya26 a întrebat:

Buna, am o problema, de cateva zile imi este foame, dar nu am pofta de mancare sau daca mananc ceva manc foarte putin si de abia ma satur si dupa ma doare burta, ce as putea face in privinta asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum îți este foame dar nu ai poftă?

| Reghqen a răspuns:

Citește și tu ceea ce ai scris și gândește-te dacă cineva a înțeles ceea ce ai scris thinking

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Poate că ești prea stresat, ori erai prea nervos în momentele
acelea când îți era foame, așa am pățit eu într-o zi, eram destul de nervos, și deși mi-a fost foame nu am avut poftă de mâncare și am mâncat numai vreo 3 dovlecei, unii nu înțeleg deoarece e ciudat

| Cristina050627 a răspuns:

Hey! Îți recomand aplicația,, Ada". Îi spui simptomele pe care le ai iar la sfârșit îți va oferi un fel de diagnostic cu posibilele afecțiuni pe care le-ai putea avea. Ulterior, te poti duce la un medic, pentru un raspuns sigur, dar momentan cred ca te poate ajuta.Mie chiar mi-a fost de folos.
Sper ca te-am ajutat!laughing