| ciocolatamilka9 a întrebat:

De ce ma doare burta de cateva zile in partea dreapta jos? nu chiar jos jos Nu ma doare tot timpul insa ma doare foarte des uneori mai putin alteori mai mult mai tare. Si nici nu am putut sa mananc azi

Răspuns Câştigător
| CrinaaaC a răspuns:

Vine menstruatia... Daca vrei sa stiii: este procesul in care se elimina lunar timp de 3-7 zile sange prin vagin. Funda?

6 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Poate fi din cauza apendicelui. Du-te la doctor!

| CrinaaaC a răspuns (pentru DeeaMarry):

Daca are apendice... Eu am avut apendice in partea dreapta si trebuia sa aiba o durere foartee puternica. imediat operatie. happy

| DeeaMarry a răspuns (pentru CrinaaaC):

Si nu ai avut dureri mai usoare inainte de durerea aceea foarte puternica?

| CrinaaaC a răspuns (pentru DeeaMarry):

Dap. S-a intamplat in 2009.

| DeeaMarry a răspuns (pentru CrinaaaC):

Ok, atunci e greseala mea.

| CrinaaaC a răspuns (pentru DeeaMarry):

Nu-i nimic happy.