| mariaariamaron a întrebat:

Inainte ca un dentist sa puna un aparat dentar fix iti albeste dintii? Cine are aparat dentar? Cum e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

E urat cu aparat dentar, dar nu ai ce face daca chiar e nevoie sa iti pui, si in legatura cu albirea dintilor, nu ii albeste dentistul, ii curata frumos dupa care pune aparatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu si peste cateva luni il dau jos. Sincer, chiar nu vreau sa ma despart de el laughing Si nu, nu iti albeste dintii inainte sa ti-l puna.

| Pυƒυℓєтє a răspuns:

Depinde daca ii ceri tu + cateva zile, primele 3-4 te dor dintii destul de tare, iar in vreo o sapt cam asa te obisnuiesti cu aparatul

| Georgian_Georgian_1996 a răspuns:

Naspa pana te obisnuiesti