| HelenAdrianna039 a întrebat:

Stiu ca intrebarea asta e aiurea rau. Am o problema cu dintii, sunt strambi, credeti-ma ca nu mai stiu ce sa mai ma fac. Am fost la dentist si mi-a spus ca dupa 6 luni o sa imi puna aparat dentar. Dar pana atunci, mor. Mi-am facut prieteni noi, si sincera sa fiu imi e rusine sa nu rad sau sa vorbesc din cauza la dintii mei pentru ca ma strica total. Stiti cumva cum as putea vorbii fara sa mi se vada dintii de sus? Ii urasc.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Te sfatuiesc sa-ti scoti din minte fixatia! --- cu cat te vei stradui mai mult sa-ti ascunzi defectul, cu atat vei atrage atentia celor din jur asupra lui! Oamenii vor fi curiosi sa decopere motivul pentru care nu vorbesti normal si, ca urmare, isi vor indrepta atentia exact catre "locul" care nu doresti sa fie observat.

| Okkultist a răspuns (pentru alessia5158):

Un raspuns just si adevarat!