| Scumpik_Monica_1992 a întrebat:

Inotul ajuta la dezvoltarea muschilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Da.

| Adrianetc a răspuns:

Da, picioare pectorali brate, spate. si e cel mai benefic pentru inaltime si iti indreapta coloana

| IrinaS0820 a răspuns:

Fostul meu prof de ed. fizica mi-a spus ca inotul este singuul sport care iti dezvolta toti muschii, inclusiv muschii faciali. happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru IrinaS0820):

Nu e singurul, mai e si sala.