| summerparadise a întrebat:

Intr-o luna de zile am slabit 3 kg, iar acum am 52kg la 1 64. fac sport nu mananc paine,dulciuri fast food etc, dar pur si simplu nu mai pot da jos niciun kg. stie careva motivul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Esti bine asa. Nu trebuie sa fii chiar model.

| Empathizer a răspuns:

Da. Ai ajuns la greutatea optima. Organismul tau iti da semne ca aici trebuie sa te opresti din slabit.

| Carmy21 a răspuns:

Bună.
Păi după mine cred că ai greutatea potrivită dar în orice caz, fă sport cât mai mult si când ai timp happy.
Pa, pa.

| cosmin409 a răspuns:

Cred ca nu trebuie sa mananci sare s-au mancare cu sare

| cosmin409 a răspuns:

Cred ca nu trebuie sa mai mananci sare

| t0ffy a răspuns:

Buna! cred ca nu iti mai permite organismul sa mai slabesti.si eu inainte slabeam foarte mult desi mancam.acum nu prea mananc si tot nu slabesc! bine ca nu-s grasa dar 2-3 kg as vrea sa le dau jos dar nu reusesc, cred ca si varsta depindehappy