| nataliaduchess a întrebat:

La 19 sapt de sarcina poti stii sexul copilului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Da,poti afla sexul copilului

1 răspuns:
| micuady a răspuns:

In prima vizita oficiala la doctor din semestrul II poti afla sexul copilului, iar rata de eroare este mai mica de 15%. Deci ce iti spune domnul doctor cam aia e. Pentru a vedea in cate luni de sarcina esti sau calcularea datei probabile a nasterii bebelusului cat si multe informatii utile despre cum te pregatesti de nastere, primele saptamani cu bebele acasa vei gasi pe https://calculator-sarcina.ro/