| MelissaGreenEyes a întrebat:

La ce te gandesti cand urinezi?love struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Poftim? straight face La ce ma gandesc cand urinez? Ce intrebare mai e asta? raised eyebrows La momentul actual (10:36) mananc! straight face Si... :-s Da-n fine oh go on.

La ce sa ma gandesc? La... ca m-am eliberat. big grin

oh go on.

| Cσσкiє a răspuns:

Mă gândesc că ai un sentiment minunat, că nu e nimic mai bun pe lume decât asta.
Glumesc, sper că ştiţi cu ţoţii, nu?hee hee

| foxi a răspuns:

La tine!

| Abcfunny a răspuns:

"ahh ce bine e."laughing

nu ma gandesc la nimic.

| wolfer18 a răspuns:

La cat de bine e

| DeNyyy a răspuns:

laughing. ce intrebare interesanta.pai eu ma gandesc ca atunci cand termin treaba la wc si cand o sa ma duc in camera ce o sa fac...hee heesu uneori cand am "mai multa treaba"(stii u la ce ma refer laughing ). imi iau o carte sa mai citesc sau niste poze sa ma uit pe ele sau uneori cand am treaba pe calculator imi iau laptopul cu mine... tu?:*

| Cretzule a răspuns:

La frumusetea naturii laughing

| pauladrian a răspuns:

Omg, ce intrebari...

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

La tine -glumesc-ma gandesc la faptul ca dupa trebuie sa trag apa s sa ma spal pe maini

| lowfive a răspuns:

La orice ma gandeam si inainte sa fac aia.straight face

| CodRiNitu a răspuns:

Dupa ce termin ma simt usuratlaughing

| Elena_7763 a răspuns:

La nemurirea sufletului. laughing

| gicu1234 a răspuns:

Ce usurat ma simt laughing