| anonim_4396 a întrebat:

La mana dreapta degetul mare de la mijloc este strambat la 90 de grade.Asa il am de cand m-am nascut.Am fost operat cand am fost mic, am avut tija de otel si tot asa a ramas. Tinand cont ca medicina a evoluat se mai poate face ceva.Am 15 ani si nu ma doare de nici un fel

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Felix65 a răspuns:

Cu siguranta se poate face ceva! Eu zic sa nu mai stai pe ganduri si dupa ce te consulti si cu medicul de familie sa te adresezi unui specialist care sa-ti repare degetul!

| IonutAxi a răspuns:

Nu stiu ce sa zic..medici cred ca pot face ceva..cine stie

| gago a răspuns:

Prietenas uite cum sta treaba:

Daca nu te doare e ok dar mai bine du-te la un medic m-ai specializat in chestii de genul si incearca sa vezi daca zice ca nu e grav e ok

si m-ai mult femeilor le plac "se excita" m-ai tare cand le "mangai" laughing oricum multa bafta!

| Realistu a răspuns:

Stii, sunt unele lucruri in viata care au leac, altele nu. Greutatea nu este faptul in sine ci modul in care reusim sa trecem peste acel lucru. Vorbeste cu parintii si intreaba-i daca au facut totul posibil sa fi "reparat". Doar tu singur stii cum sta treaba, intereseaza-te mai mult.