| JokerulSmecher007 a întrebat:

Buna am fost operat acum 3 saptamani la incheieturile de la mana si mi-a bagat o tija verticala scoasa pe 'dinafara'. Doctorul a zis sa merg peste 2 saptamani sa imi scoata tija. Doare cand ti-o scoate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| fakeheart1334 a răspuns:

Depinde acum.O sa-ti faca anestezie sau nu?

| fakeheart1334 a răspuns:

Pai sigur trebuie, daca nu iti face anestezie, sa-ti faca anestezie locala. Daca nu iti va face, sa-i spui sa-ti faca.Cand iti face, tu o sa fi constient, dar nu vei simti nimic la brat.