| Poison2333 a întrebat:

M-a piscat un tantar tigru asiatic.Risc sa iau vreun virus periculos? Imi este foarte frica și nu știu ce sa fac...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
17 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Dăne instagramul sa îl vedem

| Poison2333 explică (pentru RxTx):

Doamne..Cauta pe net și afla sa vezi cum arata dacă te tot roade curiozitatea : )

| RxTx a răspuns (pentru Poison2333):

Nu ai înțeles la generația asta își fac câte un selfi din 5 in 5 secunde ceea ce înseamnă că este foarte probabil să putem vizualiza filmarea in care vine țânțărul
se așează porneste tick-tock-ul face life si pe Instagram si pe facebuci
așa în slow motion
scoate țânțărul trompa și-o ascute cu o piatră dinaia de ascuțit cuțite si-o infige in pielea lui
acum zoom pe trompa lui și se vede cum satana asta mic ii suge sângele gâlgâinid
se văd gâlgâieturile cum urcă prin trompa tigrului
iar țânțărul ăsta tigru vorbind și el pe whatsapp cu o tigraoică din india trinițânduși inimioare în sânge
și se ceartă cu vagaboanta că el îi trimite bani iar ea iese cu un tigru adevărat nu dinăsta țânțar

| Violleta2022 a răspuns:

Stai linist ca n-i grav, ca aia care ajung in Romania sunt deja imblanziti si nu mai au venin!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Unde l-ai găsit sau te-a găsit?

| Poison2333 explică (pentru sadrian46):

Poți cauta pe net dacă nu ma crezi happy

| sadrian46 a răspuns (pentru Poison2333):

Nu am spus că nu te cred. Dar cum a ajuns un țânțar asiatic la tine? De unde ți-ai dat seama din ce continent e?

| Poison2333 explică (pentru sadrian46):

Pentru ca arata exact ca ala asa mi-am dat seama.

| sadrian46 a răspuns (pentru Poison2333):

Și cum crezi că a ajuns aici din Asia? Cu racheta cu pene?

| gabicoo a răspuns:

Al naibii țânțar!
De unde știi că e țânțar tigru asiatic?
Scria pe el sau pe etichetă Made in China?

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Eu cred că era un țânțar armăsar și ai avut mare noroc că nu ți-a tras cu copita!

| Poison2333 explică (pentru gabicoo):

Avea pete albe exact ca ala.Ce ți se pare asa amuzant? Crezi ca e la misto întrebarea? Este un tantar care poate avea peste 20 de boli, poți cauta pe net sa vezi dacă crezi ca este o gluma happy

| Poison2333 explică (pentru gabicoo):

Ce amuzant, mai poți spune?happy

| ionur a răspuns:

Există așa țânțar -_o Pe bune?

| Poison2333 explică:

Ar fi trebuit sa rad sau ce?

| Poison2333 explică:

Foarte amuzant, am uitat sa rad