| Lala20 a întrebat:

M-a trezit de dimineata o durere de stomac, apoi m-am pus la loc in pat si dupa vreo jumate de ora cand m-am sculat (pe la 10:15), si de atunci intruna, ma doare capul foarte rau si toti muschii - spatele, picioarele, la gat si maini si de abia stau in picioare. Duminica am venit din Grecia, si in timpul sejurului m-a durut putin o amigdala si o ureche (curentul din autocar), dar in rest n-am fost bolnava de multa vreme. Ce-ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Probabil o raceala puternica.Ar fi bine sa iei fervex si antibiotice, tu stii care iti fac cel mai bine.Pe mine fervex ma pune repede pe picioare. Oricum, la tine este si oboseala de la atata drum.Sanatate!

| Bubble13 a răspuns:

Poate ai luat un virus de pe acolo sau vreo bacterie. prezinta-te cat mai repede la medic, cu asa ceva nu e de gluma