| anonim_4396 a întrebat:

am o problema straight face de acum doua zile a inceput sa ma doara piciorul drept, mai precis muschiul de sussad m'a durut si ieri foarte tare si azi de dimineata cand m-am trezit d'abia m-am ridicat din pat de durere, ma dor muschii de la ambele picioare foarte tare [ps.stiu ca am probleme cu circulatia de la medic pentru ca am fost acum cateva luni deoarece imi aparusera niste eczeme pe maini dar mi'au trecut cu o crema]Nu stiu ce sa mai fac.cand merg imi vine sa cad jos, parca mi se inmoaie picioarelestraight face help pls :* puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Libelle a răspuns:

Hm,asta nu e febra musculara cumva?
Daca stii ca te-ai fortat sa mergi mai mult pe jos,sau sa alergi, incearca sa-ti faci masaj cu o crema din aia chinezeasca(se mai gasesc parca). daca nu cu Lioton Gel, si trece indiferent de la ce e