| LaChatte a întrebat:

M-am bronzat pe fata si acum se decojeste pielea! ce sa fac? se vede urat si... nu prea e fain... HELP ME!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tania59 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. Eu m-am dat cu crema de galbenele si in 2-3 zile mi-au trecut de tot si aveam si pielea mai fina.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pana incepi scoala trece, daca nu stai in casa pana iti refaci fata

| Adminul000 a răspuns:

Du-te la un doctor iti va spune el cand o sa iti treaca

| ღβأβأ a răspuns:

Da-te cu crema. Incearca nivea, sau fond de ten. Funda?