| Zambaretu1 a întrebat:

M-am bronzat pe maini, picioare si la gat, si cand ma dezbrac in pielea goala, se vede urat, ce fac?

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai îmbrăcat

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Profită într-o zi când este foarte cald şi mergi în curte în costum de baie să te bronzezi peste tot. Altceva nu ai ce să faci, doar dacă aştepţi să dispară bronzul pe care îl ai acum însă poate dura şi 2 luni.
Pa-pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ideal ar fi sa nu mergi dezbracat in public

| Azurry a răspuns:

Nu cred că te deranjează în locuri în care ai haine pe tine. Cea mai bună soluție este să te bronzezi în locurile nebronzate, mai ales că este și vară acum.

| Zambaretu1 explică:

"suntserios" tu cand mergi la mare/strand, stai imbracat happy?

| xBiscuiteCuFinetti a răspuns:

Poti sta in curte in costum de baie, sau in chiloti si sutienwinking.

| alin180 a răspuns (pentru xBiscuiteCuFinetti):

In chiloti si sutien? Wtf nu vezi ca este baiat? rolling on the floor))))

| xBiscuiteCuFinetti a răspuns (pentru alin180):

Ahhhee hee.
Scuza-ma am crezut ca e fata...laughing

| alin180 a răspuns (pentru xBiscuiteCuFinetti):

Pai ma miram si eu cand am vazut laughing

| PisicaFIFI a răspuns:

Te bronzezi in continuare, insa aplicand creme pe zonele deja bronzate. Asa se vor bronza si zonele 'albe', iar cele deja bronzate vor ramane asa cum sunt acum. Astfel rezulta un bronz uniform.

| Sunnywaves17 a răspuns:

Bronzeaza-te pe tot corpul mergand la plaja,
sau fa cateva sedinte de solar sa se uniformizeze

| ursuletlove11 a răspuns:

Incearca sa porti tricouri cu maneca putin l-ai lunga, sau poti sa te bronzezi in pe celelalte parti sa nu se mai vada urat sau date cu autobronzant...Bafta