| anonim_4396 a întrebat:

M-am epilat cu lama în zona inghinală iar acum am o iritaţie mare şi foarte dureroasă. Ce să fac să scap de ea? Apa termală poate ajuta sau e strict pentru faţă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Crema de galbenele ar trebui sa functioneze

| Laura927 a răspuns:

GEL DE ALOE VERA, iti trece In câteva ore ai sa vezi!

| KMaddieK a răspuns:

Crema de galbenele e buna, pe viitor nu mai folosi lama uzata.

| Sonny1994 a răspuns:

Poti folosi o creme calmanta, sunt multe destinate acestui scop.

| AndreeaEeeea a răspuns:

Cumpara-ti ceva de la farmacie pentru iritati! happy

| orezoto a răspuns:

Baneocin crema! sau gentalin unguent!