| anonim_4396 a întrebat:

Am o iritatie in zona inghinala de cv timp si nu trece cu nimic.ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Rockafellas a răspuns:

Salut, si eu am aceeasi problema, am fost la un doctor dermatolog si mi-a spus ca este o ciuperca, mi-a dat o alifie si mi-a spus sa urme tratamentul 3-4 saptamani. Cel mai bine ar fi sa mergi la doctor se poate sa nu fie aceeasi problema. Bafta

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Megi la un dermatolog să-ţi transcrie o reţetă le ce bolă de piele ai.

evenso
| evenso a răspuns:

Cu un sfat te pot ajuta.
Du-te la o consultatie dermatologica.

| darrio2007 a răspuns:

Schimba forma lenjeriei.Sau detergentul si balsamul folosit la spalare.