| marius031 a întrebat:

M-am trezit intr-o dimineata acum vreo 2 zile ca ma durea pe partea dreapra la ureche, dar nu ma doare mereu ci numai atunci cand strang din dinti pe partea dreapta sau cand mananc si se mai aude ca si cum pocneste ceva cand mananc. Ma mai durut odata acum 1 an de zile parca si a trecut pur si simplu dupa ceva timp, poate sa imi treaca si acum, sau ce inseamna asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AnNaa67 a răspuns:

Şi mie mi se mai întâmplă, stai liniştit.
Dar dacă te doare foarte tare, în exces ar trebui să vorbeşti cu părinţii pentru o vizită la doctor.

| JulyStorm a răspuns:

Ultima oara cand m-am trezit eu cu o asemenea durere, incepuse sa imi creasca maseaua de minte.

| PuffyÎntrebare a răspuns:

E utita externa daca nu te duci sa iti dea tratament clar operatie.