| Carmen8012000 a întrebat:

Ma cam doare burta... ce sa fie? oare imi vine ciclul? cam cand se poate sa imi vina...astazi? va rog raspuns rapid

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SunShine_6784 a răspuns:

Buna! :* Da asa este nu te doare burta si gata ti-a venit ciclul! happy Ciclul iti vine numai daca ai urmatoarele simptome :[sau si altele]
-Durere de burta;
-Durere de spate;
-Durere de cap;
-Stari de ameteala;
-Somnolenta... fundita?big grin

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Sfaturi medicale trebuie să ceri de la medici!

| francesca89 a răspuns:

Vai de capul tau fata...da de unde sa stim noi cand iti vine ciclu? ia un nurofen si'ti trece...si eventual pune'ti un absorbant

| Tlbi a răspuns:

Esti confuza.

| Konica a răspuns:

Depinde de fiecare organism
Nu daca te doare odata burta gata ai probleme

| tzimilika a răspuns:

Depinde. alta data in ce data ti-a venit? daca cam tot in perioada asta atunci probabil da. daca nu te sfatuiesc sa consulti un medic happy