| ANONIMMM99999 a întrebat:

Ma doare burta si ma simt rau ce o fi?
Mentionez ca ieri seara am mancat ciuperci ...si ma durea putin si inainte de a manca si dupa ce am mancat a inceput sa ma doara mai rau.
Am si stari de lesin, febra si ma doare stomacul.
Multumesc.
Dau funda pentru cel care stie ce ar putea fi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| katy a răspuns:

Nu e de la mancare.ori racesti, ori ai ceva la stomac, o gastrita, aciditate... mergi la un medic, dar sigur nu are legatura cu mancarea.