| ParisHilton a întrebat:

Ma doare capul in crestet si mai prin fata etc. ma dor si ochii + gâtul de mor. Ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă o vizită la medic... până să mori

| ParisHilton explică (pentru sierra1):

Suge-l

| sierra1 a răspuns (pentru ParisHilton):

Mai explicit, nu înțeleg

| LPCTSTR a răspuns (pentru ParisHilton):

Dragul meu, pe TPU încercăm să menținem un climat plăcut fără să apelăm la vulgarități.

| ParisHilton explică (pentru LPCTSTR):

Pai ce eu am început?

| LPCTSTR a răspuns (pentru ParisHilton):

Nu știu, "ce tu ai început"?
Oh, uite cum o virgulă "putea salva lumea".
Anyway, valabil și pentru el.