| xRobertx a întrebat:

Ma doare in partea stanga fix unde ar fi apendicita in partea dreapta decat ca putin mai sus am facut azi abdomene si am mers rapid cu bicicleta ma doare de vreo 20 min doar cand incordez abdomenu acolo dar foarte putin ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| EllaHaHa a răspuns:

E de la efort, dar nu ar fi rau sa te duci la un doctor si pe mine ma durea pe acolo si am zis lasa si acum 6 zile m-am operat de apendicita acuta. Bafta!

| MariaAndreea73829 a răspuns:

Nu iti face griji am acceasi probleme! dupa ce faci mult efort cu care organismul nu prea e obisnuit incepe o durere apasatoare! iti trebuie putin antrenament! nu e o problemagrava! fundita laughing