| WalterWhite a întrebat:

Ma doare ochiul stang in partea de jos, cand trag de pleoapa se vede ceva galben, ocgiul mi s-a umflat un pic am pus compressa dar nu trece! Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| carliontzi a răspuns:

Cu siguranta sa te duci la un oftalmologwinking

Răspuns utilizator avertizat
| annaanne3 a răspuns:

Probabil este o conjunctivita. Ar trebui sa consulti un medic si probabil iti va da niste picaturi pentru ochi. Succes! funda?

| Perfeculsimplu a răspuns:

Probabil ai ulcior happy pai incearca crema de aloe vera. poate trece. Daca nu, mergi la medicul d familie pentru o trimitere la oftalmolog. Sanatate!

| carina_7101 a răspuns:

Suna cariagos ce spun dar cauta pe cineva care are copil mic si sa itipuna ub picur de lapte din tata si eu am icercat