| Carl a întrebat:

Hei voi am o problema:-(De cateva zile cand ating pleoapa superioara de la ochiul stang ma doare, dar ma doare doar in colturile pleoapei.Nu am ochiul nici rosu nici umflatthinking dar lacrimez foarte des. M-a dat mami cu Kanamicina si cand am la ochi Kanamicina nu lacrimeaza mereu... Ce sa am? Ma voi duce si la doctor... dar poate ma ajutati

3 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Ori te-a tras curentul

ori mai grav ai conjunctivita

cel mai bine ar fi sa mergi la doctor!

| Teodora20 a răspuns:

Buna! Poate este un inceput de conjunctivita, sincer mai bine nu intrebi persoanele care nu sunt in stare sa raspunda, mai bine astepti sa iti zica un specialist ce problema (sau nu) ai. Sper ca te-am ajutat!

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Asa patesc eu.Cred ca ai tras curent. Pur si simplu ma trezesc si ma doare de nu pot sa o ating, iar peste cateva zile imi trece. Poti merge si la doctor el stie mai bine ce ai.Succes:*