| gimidumitriu a întrebat:

Ma doare un genunchi de doua luni in urma unui efort,am stat un timp m-ai lung in genunchi la munca,tot de doua luni nu am m-ai facut nici un fel de efort,totusi ma doare, mai ales cand urc s-au cobor si chiar cand stau.ce sa fac? doctorii sunt varza in opinia mea.am fost cu alta problema, niste pastile si gata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Si la mine e cam aceeasi faza. In urma cu doua luni m-am taiat cu o lama destul de nasol, la genunchi. Chiar daca plaga este ''vindecata'' la suprafata, inca mai am dureri cand stau pe el. Consulta un ortoped mai bun.

| ʎpooɯ a răspuns:

Totusi ar trebui sa te vada un ortoped.

| ConstantinIordachescu a răspuns:

Opinia ta este varza, nu doctorii! Doctorii sunt buni! Probabil ai apa la picior si de aceea te doare. Trebuie sa te vada un doctor neaparat. Degeaba plangi pe TPU.