| Pissicuta a întrebat:

Macroul afumat ingrasa? E aceptat la dieta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hexiled a răspuns:

Nu ingrasa daca mananci cu moderatie fara abuz dar nic sa nu-i dai ge gust

4 răspunsuri:
| 54ndy a răspuns:

Peştele nu îngraşă.

| Mihaela1964 a răspuns:

Orice peste gras ca macroul are multe calorii, deci ingrasa.In plus cel afumat are sare multa care face sa retii lichidele deci nu e indicat intr-o dieta de slabit.

| Madayna a răspuns:

Este bun pentru dieta.

| PopaAndreeaVioleta1998 a răspuns:

E bun la o dieta!