| BoOoMbOnik a întrebat:

Macroul este un peste gras?

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Macroul este un peste considerat gras si nu este indicat daca doresti sa faci o cura de slabire.
O zi bunahappy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, cu siguranță, e considerat un pește gras. Merluciul, codul au carne slabă. Că sunt sunt pești oceanici, se știe.
Uite, ca idee:
http://i.imgur.com/CupFe3U.jpg

| Xpressurself a răspuns (pentru floresdemayo):

Evitarea alimentelor este un obicei ce apartine cu preponderenta persoanelor lenese. danseaza macar daca nu-ti place sa faci sport.

| floresdemayo a răspuns (pentru Xpressurself):

Și, oare de ce mi te adresezi mie?

| Xpressurself a răspuns (pentru floresdemayo):

Pentru ca te priveste si pe tine atat timp cat dai astfel de sfaturi. vreti sa mancati aburi la gratar si sa nu miscati un deget ca sa fiti suple. pardon, de multumesc nu ai auzit happy

| floresdemayo a răspuns (pentru Xpressurself):

Eu nu am menționat de nicio cură de slăbire, dragule. Nici măcar autoarea întrebării. Și, dacă ar fi fost așa, ca o glumă, mai bine o sfătuiai să facă sex, nu dansuri. big grin
Eu sunt foarte slabă, departe de mine, astfel de... diete.

| Xpressurself a răspuns (pentru floresdemayo):

Atunci pofta mare, se apropie vremea mesei de seara happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru floresdemayo):

Ă dă tîmpit, vorba tribunului, nebunului vaccinlaughing

| Pinocchio a răspuns:

Este peste oceanic.

| Just4Joker075 a răspuns:

Nu

| StefiChan8D a răspuns:

Grasimea de la peste NU ingrasa, este foarte buna pentru slabit si daca mananci peste gras iti face pielea mai tanara si mai scapi de cosuri daca ai.