| Filip23 a întrebat:

Mai produce cineva Biter Suedez la noi? In afara de picaturile Bano, care sunt la pret de occident.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sunt mai mulţi producători, preţul este cam ACELAŞI :(

Se poate cumpăra/comanda online - vezi detalii la linkul :
http://www.shopmania.ro/......?/shopping

http://farmshop.ro/......p?/cautare

Toate cele bune.

| Filip23 explică (pentru bursuc001):

Maurers nu se mai gaseste de mult, doar poze. Cel cu ganoderma e alta reteta. Singurul care mai este prin farmacii, dupa reteta, e Bano. Care e la pret dublu.

| Filip23 explică (pentru bursuc001):

Mersi. De la spiterie mi-au confirmat ca au. Maurersul inca nu, mai astept.

| bursuc001 a răspuns (pentru Filip23):

Cu plăcere happy

Multă sănătate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa reteta Mariei Treben nu cred.
Eu am gasit pe internet la cineva din Bistrita care mergea in Germania, amestecul de plante cu 50 ron cred(a iesit 1, 5 litri) dar asta e de ceva timp, poate 2 ani.Ideea e ca poate ai pe cineva pe meleagurile Germaniei.