| eUuUu16 a întrebat:

Maine ma duc sa-mi scot o masea
cat de dureros e?
funda la primul raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu e asa de dureros, deoarece î ți face anestezie locală, m ai rău este să stai cu durerea în gură, mai ales dacă este infectată.

| DenniDen a răspuns:

Nu este dureros la inceput iti da cu spei care te anesteziaza si dupa iti face o injectie (nu-ti face griji nu simti nimic) apoi doctorul/doctorita iti va umbla prin gura nu o sa te doara
nu-ti fie frica asa am crezut si eu ca o sa fie ft dureros dar nu a foste
BAFTA:X