| Blackwoman27 a întrebat:

Mazărea îngrașă? e făcută cu ceapa bulion și ulei

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimic nu ingrasa, daca manci cat arde organismul tau nu ai cum sa te ingrasi

| Hammurabi a răspuns:

Pe o scara de la 1 la 10 (unde 1 e apa plata si 10 painea, dulciurile si sucurile carbogazoase) mancarea de mazare e pe undeva pe la 4, 5. Asta daca nu are foarte mult ulei (grasime) si daca nu contine zahar (in reteta traditionala de mancare de mazare se pune zahar).