| alexciresa a întrebat:

Mereu cand alerg incepe sa ma doara sub coasta in partea stanga. Stiti de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| S0b3 a răspuns:

Pentru ca te fortezi.nu e nimic grav

8 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Splina cred ca te doare

| biuuu a răspuns:

Da
pentru ca nu ai antrenament...
daca o sa alergi in fiecare zi cate putin.din ce in ce mai mult o sa vezi ca nu o sa te mai doara

iti garantez 100%

| frumusikasuper1000322 a răspuns:

In stanga sub coasta eu stiu ca e inima

| xCat a răspuns:

De la oboseala.

| stefancelmare7 a răspuns:

Asta se intampla oamenilor care n-au antrenament. obijnueste-te sa fugi des si nu te va mai durea.de ce crezi ca sportivii n-au astfel de probleme?

| Mangeyoku a răspuns:

Se intampla din cauza ca faci efort maricel la fel patesc si eu de asta am cam inrarito cu alergarile mi-a zis medicu ca nu imi face bine sa ma fortez

| cata10_7482 a răspuns:

Si pe mine ma, Doare da nu stiu de ce.

| cata10_7482 a răspuns:

De la oboseala.