| Rombix a întrebat:

Merita sa iei o periuta de dinti electrica? Cine mai are asa ceva? Sunteti multumit de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vanishgold a răspuns:

E foarte bună, depinde și de care iei. Eu îmi simt dinții mult mai curați, ajunge în locuri în care poate cu periuța manuală nu ajungi și de când o folosesc nu mai am nicio carie și am cam 1 an și jumătate de când o folosesc. Dacă te speli cu una electrică aproximativ 1 luna sau mai puțin, iar apoi revii la manuală, ai sa simți diferențele. Părerea mea este că merită!

| Peridava a răspuns (pentru Vanishgold):

Exact ca in reclama! De unde ai copiat-o?

| Vanishgold a răspuns (pentru Peridava):

laughing de nicăieri, e părerea mea ca și utilizator.

Răspuns utilizator avertizat
| Vanishgold a răspuns (pentru Rombix):

Oral-B

7 răspunsuri:
| alinadianaaa a răspuns:

Medicii stomatologi au o parere cam proasta desdespre periutele electrice doarece au o viteza foarte mare si deterioreaza smaltul dentar.

| emayperritos a răspuns:

Ar fi mai buna o periuta manuala.