| anutza122 a întrebat:

Mi-a aparut un cos pe buza de sus si l-am stors, a doua zi de dimieata cind m-am trezit aveam buza umflata, si aveam coaja alba pe care o am si acum dupa 5 zile dar nu s-a marit nu nimic, problema e ca nu trece, sa fie herpes?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| l3pa a răspuns:

Poti sa ti p u ta in gura un pic si iti trece