| stelear a întrebat:

Mi-a iesit de ceva timp o pata mai inchisa ca si cum as fii bronzat chiar in zona pubiana, nu ma doare,nu ma ustura, nu am mancarimi! Is convins ca multi nu stiu dar poate este cineva care a avut sau stie ceva despre asta, maine o sa ma duc la dermatolog dar nu mai am rabdare, is putin speriat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Http://dermatoblog.wordpress.com/......inghinala/
Poate semana. Daca nu ai mancarimi, poate fi altceva. Mergi la dermatolog sa te lamureasca!