| iulicab a întrebat:

Mi-a trecut menstruația de 5 zile și încă am dureri de burta jos și de spate. Este normal? Oare tine durerea până trece și ovulația?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă durerile survin și după terminarea sângerării este cazul sa consulți un medic. Nu e motiv de îngrijorare dar ele nu sunt fiziologice și e bine sa vezi părerea unui specialist. Sănătate multă!