| PierdutaInLumeaDeCatifea a întrebat:

Este normal ca atunci cand imi vine menstruatia sa nu am dureri de burta, de spate? Pana acum mi-a venit de 4 ori si nu m-a durut nimic(am 12 ani). Funda

6 răspunsuri:
| Damaris_8457 a răspuns:

Da este normal.depinde de hormoni.si nu toate femeile au dureri
Tu esti norocoasawinking

| Alexiyaaaa a răspuns:

Stai linistita, nu ai de ce sa te ingrijorezi...Sunt unele fete care au crampe(dureri de burta)pe tot timpul mesnstruatiei,unele care au doar la inceput,unele care nu au deloc,cum este, de asemenea, si cazul tauwinking

| Kodokuna a răspuns:

Pai sunt si fete norocoase,ca tine,care nu au deloc dureri la menstruatie.S-ar putea ca lucrurile sa se schimbe in timp, esti inca mica.Dar nu e nimic in neregula, nu te teme.

| aleali a răspuns:

Buna da este normal.La mine cand imi vine uneori ma doare burta uneori nuhappy. daca nu ai dureri asta e cel mai binewinkingsincer nu ai vrea sa stii ce groaznicesadwinking

| aleali a răspuns:

Buna da este normal.La mine cand imi vine uneori ma doare burta uneori nuhappy. Daca nu ai dureri asta e cel mai binewinkingsincer nu ai vrea sa stii ce groaznicesadwinking

| OaNa112 a răspuns:

Da este normal. pe mine ma doare doar spatele cu o zi inainte sa-mi vina doar atat... asta e un semn si inmediat imi dau seama... nu.ti face griji si multumeste-te alte fete au dureri insuportabile