| lelia00 a întrebat:

Mi-a venit ciclul decat trei zile luna asta. De la ce o fi? Nu am facut sex niciodata. P.s. de obicei nu am ciclul regulat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

E normal, intre 3-7 zile, ciclul se regleaza in timp dar depinde si ce varsta ai, daca ai si simptome mai ciudate mergi la un control

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai motive de îngrijorare happy
Durata unei mestruaţii normale variază între 3-7 zile, cu o medie de 4-5 zile.

Deci, ai avut o menstruaţie NORMALĂ ca durată big grin

Toate cele bune!

| SkyPilot a răspuns:

Esti in limitele normalului (3-7 zile). Nu ai de ce sa iti faci probleme. Daca ai intarzieri mari (10+ zile) ar trebui sa discuti cu ginecologul tau.