| SuperSaiyan4 a întrebat:

Mi-au aparut niste bubite cu lichid pe varfurile degetelor de la maini, ar putea fi o problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ai pus mâna pe ceva, cine ştie.
Era o cremă numită ELOCOM, foarte bună, dar nu ştiu dacă se mai găseşte, te duci la medic sigur are să-ţi dea tot o cremă ceva.
Te pup!

| Almássy a răspuns:

Daca ai bubite intre degetele de la maini si au puroi e raie infectata dar nu stiu du-te la doctor

| SuperSaiyan4 explică (pentru Almássy):

Sunt pe varful degetelor, nu intre.

| Almássy a răspuns (pentru SuperSaiyan4):

Poate sunt ningei

| SuperSaiyan4 explică (pentru Almássy):

Ce sunt aia?

| WholeWorldTeam a răspuns:

Viziteaza cel mai bine un dermatolog happy

| PS3 a răspuns:

Aveam si eu. Mi-a zis un medic sa dau cu spirt ca sa se usuce. Am facut asa si am scapat de ele. Daca vrei sa nu te duci la medic, incearca varianta asta.

| simplyM a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa faci o vizita la medicul de familie chiar daca este sau nu o problema dar ca sa fii sigura du-te la medic...sa nu intelegi gresit cum ca ar fi o problema daca iti zic sa te duci la medic dar ai grija de tine....succes