| introduaicinumele a întrebat:

Mi s-a intamplat ceva ciudat, urechile incepeau sa mi se infunde si auzeam un tiuit din ce in ce mai tare, pana cand pentru vreo 5 secunde n-am mai auzit nimic (decat acel tiuit) dupa care tiuitul a inceput sa se auda mai incet si apoi mi-am revenit. Care o fi cauza? PS: sa nu aud raspunsuri de genu "du-te la medic" pentru ca acum nu prea pot, dar o sa ma duc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| StefaniaGeanina a răspuns:

Mi se intampla si mie, dar la mine e de la piscina. tie ti se intampla oricand, des?

| introduaicinumele explică (pentru StefaniaGeanina):

Rar, o data la 2-3-4 luni, si mi s-a intamplat cand m-am ridicat din pat, iar alteori cand ieseam din dus. In fine nu ma deranjeaza atat de tare, dar e enervanta senzatia.