| Fr3shb0y a întrebat:

Mi sa copt urechea de la cercel. Urechea sa dezumflat i-ar acum nu mi se mai vede cheita de la cercel desi nu am pierduto, ie la locul ei ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| liveplus a răspuns:

TPU SPUNE:
Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.

| anonimsecret1234567890 a răspuns:

Pai eu zic sa scoti cercei pentru ca se poate infecta urecea
sau se poate sa se agate cercelul de haine si atunci cand te dezbraci sa se scoata cercelul cu totul adica sa se rupa putin din ureche si se poate sa ti se fi uflat din cauza ca esti alergica la materialul din care sunt facuti cercei
Si acum vorbesc in cunostinta de cauza pentru ca si sora mea a patit la fel