| getutageo a întrebat:

Neata'poate parea stupid dar vreau sa ma mai ingras putin. stiu ca fetele de varsta mea vor sa fie cat mai slabe dar am mancat foarte putin si cu profesori i care cer prea mult, am slabit foarte mult.

problema mea nu ar fi corpul ci fata ce asi putea mancat sa mai pun ceva pe mine

de ieri am inceput sa mananc mai mult si cam de 3 sau 4 ori pe zi este bine cum procedez...de 3-4 ori este prea mult va rog ajutati-ma este urgent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| thefirstangel a răspuns:

Buna! pai incearca sa mananci si dulciuri(o ciocolata pe zi.dar asta asa o data pe saptamana/luna) eu am fost destul de plina si acum am inceput sa slabesc.dar mancam multe dulciuri, paine, cipsuri(care ingrasa cel mai mult) carne de porc(care e cea mai grasa) si incearca sa mananci totul cu paine

| Leeroy a răspuns:

Mananca si tu cu mai multa paine...