| Miruna11111 a întrebat:

Nu imi simt picioarele de la genunchi in sus si mainile nu mi le simt deloc de abia va scriu. Luni trebuie sa merg si la scoala. Ce as putea avea? Ce remedii naturiste imi recomandatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Victoria18 a răspuns:

Urgent la doctor! Ai putea avea inceput de pareza.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai cumva si „frezoane"?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Deja se intrece masura pe aria asta. Unora le curge nasu si mai intreaba una alta... da unii par sa aiba probleme neurologice grave si cauta remedii naturiste pe un forum

| sierra1 a răspuns:

Ai cumva luni teză la matematica - intrebare

| sierra1 a răspuns:

Sau ai un exces de funde și nu stii ce să faci cu ele

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ba mainile le simti ca ai putut scrie aici pe site.