| Gabry a întrebat:

Nu pot sa cred!crying
In urma cu o luna mi-am cumparat o pereche de pantaloni scurti negri. M-am grabit cand i-am cumparat, si cand am ajuns acasa mai incapea o persoana in ei, atat erau de mari! M-am dus sa-i schimb, si nu m-au lasat vanzatoarele, asa ca am zis ca-i port cu o curea.
I-am purtat eu de vreo 3 ori, si azi cand am vrut sa ma imbrac cu ei, nu am mai putut sa ridic fermoarulcryingcryingCum sa ma fi ingrasat in asemenea hal intr-o luna?!
Imi puteti recomanda o dieta, sau sa fac un efort fizic, dar sa fie eficient?!crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Hai mai, incepi cu dieta de la varsta asta? Ai exagerat tu cu afirmatiile de mai sus dar ma rog.lasa corpul asa.ai timp sa-l modelezi mai tarziu...
Alearga, face f. bine la sanatate.winking

12 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Sigur n-au intrat la apa?

| ellene a răspuns:

Sa inteleg ca sunt cei de anul trecut?

| Gabry explică:

Mie imi par la felsadI-a spalat mama o singura data, pentru ca nu prea a fost cazul sa ma imbrac cu ei pentru ca imi erau mari. Apoi m-am imbracat ultima data cu ei, si tot imi erau largi!

| Gabry explică:

M-ati pus pe ganduri... o intreb pa mamaworried

| Gabry explică:

Ai inteles corect @Ellenahappy

| Kanghu a răspuns:

AOLEUUU... Cum te-ai ingrasa asa de mult?

| denisa0906 a răspuns:

Daca i`ai luat de la bazar si is made in China fi sigura ca nu te`ai ingrasat asa de mult intr-o luna straight face ci precis s`a largit materialul pe bunehappy

| elena21 a răspuns:

Eu cred ca au intrat la apa. Cat timp a trecut de cand i-ai purtat ultima data si pana azi? Nu cred ca te poti ingrasa asa repede, in prima faza erau atat de mari ca mai incapea o persoana in ei, iar dupa 3 purtari nu mai intrau pe tine deloc. Nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut? Stiau ele vinzatoarele ce stiau, ca nu ti-au schimbat pantalonii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo tu inca esti in crestere, deci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum ai vazut de ce? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema e rezolvata dragilor laughing