| bikak a întrebat:

Acum ceva timp in urma am procurat o pereche de pantaloni rosi si-am purtat doar 1 data a doua ora cand am vrut sa ii imbrac aveau scame albe nu i-am spalat si nu pot sa ii port ajutati-ma cum pot scapa de scame si sa nu se mai lipeasca?
Va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Lola05 a răspuns:

Cumpără o rolă cu lipici din aia pentru curățatul hainelor de stofă și dă-ți cu ea pe pantaloni. Ar trebui să meargă. Găsești în supermarketuri.
Dacă nu ai mai folosit, arată așa:
http://www.handwerker-versand.de/......n_1551.jpg

3 răspunsuri:
| DarkieDark a răspuns:

Exista perii speciale de scame happy

| bikak explică (pentru DarkieDark):

Am incercat nu n merge sad

| Sunshine23 a răspuns (pentru bikak):

Probabil peria nu face fata. Daca tu chiar tii asa de mult la blugii aia curata tu singura, daca nu merge cu peria.