| BananaAlbastra a întrebat:

Nu radetilaughing am 16 ani, baiat, arat destul de bine la corp sunt facut da am o problema cu zona genitala, am aflat ca am herpes genital, ieri m-am documentat si e adevarat si fix asta am, cine a mai trecut prin asta, se poate trata? cum? a fost la doctor? etc... merci, dau funda :*!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu rad pentru problema ta, dar rad ca tu crezi ca vei rezolva problema in urma raspunsurilor noastre, si nu in urma unei vizite la un medic specialist. Asadar, primul drum trebuie sa il faci la medicul de familie.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Du-te la medic linistit, nu o sa-ti fie rusine, ca o sa se uite doar la problema. La cate a vazut el doar in facultate, pentru el e ceva normal.
Noi nu te putem ajuta cu nimic, fa-ti curaj si du-te la medic.

| Vektor a răspuns:

A luat bisturiul si a inceput sa taie in carne vie, excat cum vezi in filme.

ce crezi ca-ti face? se uita, isi da cu parerea si iti da niste pastile sau unguente.
du-te cat mai repede la doctor, ca nu e de gluma cu asta happy

| Vektor a răspuns:

Apropo, crezi ca daca esti frumusel bolile te vor evita? smug

| BananaAlbastra explică (pentru Vektor):

Cam dalaughing am 1, 85 si sunt facut, sanatos tun... si frumusal, dar imi este ciuda ca mi-a aparut cacatul asta de herpes, damn