| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca e bine sau nu.

am 11 ani, clasa a V-a, 160cm(1m60cm)47kg.

in ultimele 2 zile, incepe sa nu-mi mai trebuiasca mancare, mananc din ce in ce mai putin, si ma ingras deja in 3 saptamana. 2 kg.

e bine sau e rau? incep sa-mi fac griji.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

Poate ca te`ai si inaltat si de aia ai mai pus pe tine.dar asta nu inseamna ca nu mai trebuie sa mananci.pentru ca ai pus pe tine 2kg.eu zic ca esti bine asa cum estihappy

| GabiiHaș a răspuns (pentru annkaa):

Nu! nu e asa.
deci nu mananc ca sa nu ma ingras
nu mananc si ma ingras! asta-i chestia ~ciudata~

| annkaa a răspuns (pentru GabiiHaș):

Atunci mananca.si poate nu te mai ingrasi.happyti-am zis poate ai mai crescut.si de aia te`ai fi ingrasathappy