| anonim_4396 a întrebat:

Hi all :* spuneti-mi si mie ce pot sa iau pentru pofta de mancarestraight face ca vad ca de cateva zile incep si nu am pofta de mancare delocstraight face ma simt de zici ca am mancat si eu mananc cam 2 mese pe zistraight face. Sunt destul de slabuta si vreau sa ma ingras dar daca nu am pofta de mancare nu pot.Si nu stiu daca mananc ceva sau sa miros mancarea etc parca imi vine sa vomit(ma scuzatitongue)straight face. Idei ceva?confusedMultumesc. Dau fundita:*

3 răspunsuri:
| Ros3Blu3 a răspuns:

Pai du-te si tu la doctoru de familie :-s chestiile astea uneori sunt normale uneori nu. E cel mai indicat sa te duci pentru ca ce iti spunem noi aici nu poate fii bine si dai in altele...big grin

| laura23 a răspuns:

Du-te la farmacie si cere vitamina C. E o pastiluta micuta si foarte acra :d e in jur de 2 bani pastila si o sa ai pofta de mancare. Si eu aveam aceeasi problema si dupa ce am luat pastiluta (nu trebuie inghitita, trebuie sa o lasi sa se topeasca in gura chiar daca e foarte acra ) mi s-a facut foarte foame (chiar ma rodea stomacul :d )

| imiplacemov a răspuns:

Vitamine. astea iti dau in general pofta de mancare