| Drums a întrebat:

o pasta de dinti care chiar sa albeasca dintii stiti? pe care ati incecat-o.
va rog, help, ce pot face sa mi se albeasca dintii vizibil? fara sa distrug smaltul.
daca la voi a dat rezultate sp si mie va rog:*:*:*:*
dau fundita mareeeehappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi, blend-a-med 3d white, sensodyne whitening, colgate, şi alte prostii de astea.

Sfatul meu: sare iodată. Mie mi-a albit dinţii, vizibil happy

2 răspunsuri:
| Angel_5977 a răspuns:

Sensodyne este foarte buna

| Theodor_3059 a răspuns:

Poti opta pentru un tratament de albire la stomatolog, nu e exagerat de scump si ai rezultate imediate si vizibile.