| anakondabaa a întrebat:

stiti cumva vreo pasta de dinti care sa albeasca dinti ff repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappy de ce nu incerci ceva natural? cum ar fi:
bicarbonatul, sarea de bucatarie,
alte metode de albire a dintilor, folosite acasa, sunt spalarile cu sucuri naturale acide. Lamaia, otetul de mere, portocala si capsunile sunt remediile naturale care te ajuta sa ai un zambet frumos, incearca si nici nu te costa asa mult...happy o zi bunawave

| Siracuzia a răspuns:

Buna!
Pasta de dinti Signal White Now.

| Bijou a răspuns:

O pasta cu aloe vera si propolis http://forever-aloe-vera.eu/produs/191

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pasta care are mult fluorid. Solutia care albeste dintii.

| DraPraaHaarp a răspuns:

Este la oriflame o pasta de dintihappy uitate pe catalog, e foarte buna, se numeste ''Optifresh multi-action''

| dyana_2819 a răspuns:

Ca sa ai dinti albi trebuie sa te speli pe dinti cu o pasta care contine fluor. Atunci cand te speli trebuie sati masezi dintii timp de 3 min fara oprire. Poti asculta o melodie in timp ce te speli pe dinti ca sa treaca mai repede timpul.

Sper ca te-am ajutat

PWP

| alexandra_5218 a răspuns:

Buna!
Pasta de dinti Signal White Now sau Parodontax